Włókno szklane to ceniony materiał, który wykorzystać można do zabezpieczania i wzmacniania powierzchni ścian, sufitów oraz innych podłoży. W tej kategorii zgromadziliśmy specjalistyczne tapety z włókna szklanego, dedykowane kleje do włókien szklanych, a także włókniny Vlies, które dostępne są zarówno pod postacią tapety vlies, jak i profesjonalnej taśmy.

▶ Tapety & Vlies

Taśma VLIES z włókna szklanego - 50mm x 25mb Taśma VLIES z włókna szklanego - 50mm x 25mb
Producent: REDNET
Cena:

4,50 zł

( 1 mb. = 0,18 zł )
szt.
zobacz więcej
Klej do tapet z włókna szklanego Rednet FIX 5,5 kg Klej do tapet z włókna szklanego Rednet FIX 5,5 kg
Producent: REDNET
Cena:

89,00 zł

( 1 kg = 16,18 zł )
szt.
zobacz więcej
Klej do tapet z włókna szklanego Rednet FIX 12 kg Klej do tapet z włókna szklanego Rednet FIX 12 kg
Producent: REDNET
Cena:

119,00 zł

( 1 kg = 9,92 zł )
szt.
zobacz więcej
Tapeta z włókna szklanego gładka REDNET VLIES 50m² Tapeta z włókna szklanego gładka REDNET VLIES 50m²
Producent: REDNET
Cena:

135,00 zł

( 1 m² = 2,70 zł )
szt.
zobacz więcej
Tapeta z włókna szklanego drobny worek REDNET 50m² Tapeta z włókna szklanego drobny worek REDNET 50m²
Producent: REDNET
Cena:

379,00 zł

( 1 m² = 7,58 zł )
zobacz więcej
Tapeta z włókna szklanego GRUBY WOREK REDNET 50m² Tapeta z włókna szklanego GRUBY WOREK REDNET 50m²
Producent: REDNET
Cena:

479,00 zł

( 1 m² = 9,58 zł )
zobacz więcej

Włókno szklane i akcesoria do jego aplikacji

Oferujemy wysokiej jakości tapety z włókna szklanego oraz szklaną włókninę Vlies w formie specjalnej taśmy wzmacniającej oraz nietoksycznej tapety vlies. Ofertę uzupełniają niezawodne kleje do włókniny szklanej, które wyróżniają się doskonałą wytrzymałością i dobrym wiązaniem włókien szklanych do różnych powierzchni. Oferujemy sprawdzone produkty o wysokiej jakości, które cenione są za niezawodność, trwałość i szerokie możliwości zastosowania. Cechuje je łatwość montażu, a także nietoksyczność, niepalność, odporność na wilgoć oraz zdolność do maskowania niedoskonałości powierzchni.

Tapety z włókna szklanego

Asortyment Kiosk Express obejmuje szeroki wybór tapet z włókna szklanego o różnej gramaturze i fakturach. Tapety z włókna szklanego nie wiążą wilgoci, są łatwe w czyszczeniu, a przy tym są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie tapet z włókna szklanego sprawdzi się na ścianach i sufitach, a także na stropach i innych powierzchniach wykonanych z różnych materiałów. 

Włóknina vlies

Szklana włóknina vlies wykorzystywana jest zarówno do wzmacniania ścian czy sufitów, jak również do maskowania ich ubytków, zabezpieczania łączeń czy naprawy drobnych niedoskonałości. W ofercie posiadamy zarówno profesjonalne tapety vlies, które zastosować można na większych powierzchniach, jak również specjalną taśmę z włókna szklanego typu Vlies, która bardzo dobrze sprawdzi się na mniejszych obszarach powierzchni.

Kleje do włókniny szklanej

Specjalistyczne kleje do włókna szklanego, które posiadamy w ofercie, bardzo dobrze sprawdzą się do montażu tapet do różnego rodzaju powierzchni, w tym między innymi płyt G-K, tynku, gipsu czy betonu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl