Regulamin
Wstęp

§ 1 Sklep internetowy kiosk-express.pl, zwany dalej Sklepem, stanowi ofertę sprzedaży internetowej firmy Kiosk-Express S.C., 46-022 Zawada, ul. Klonowa 6; NIP 991-047-25-16, REGON 160347219

§ 2 Sprzedaż odbywa się za pomocą strony internetowej www.kiosk-express.pl, zwanej dalej Stroną.

§ 3 Regulamin określa zasady nabywania produktów w Sklepie. Złożenie zamówienia oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

§ 4 Oferowane produkty są fabrycznie nowe i wolne od wad.

§ 5 Podane na stronie ceny są cenami brutto, tj. zawierają podatek VAT.

§ 6 Zamieszczone na stronie produkty, wraz z cenami nie są ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego. Niektóre z podanych cen są cenami orientacyjnymi brutto i podlegają negocjacji.

Zamówienia

§ 7 Zamówienia złożone w sklepie realizowane są do 3 dni roboczych

§ 8 Sklep kiosk-express.com oferuje następujące formy płatności: przedpłata (na konto bankowe bądź poprzez PAY-u), wysyłka za pobraniem oraz płatność w punkcie odbioru osobistego sklepu.

§ 9 Odbiór osobisty, zamówionych produktów jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu, w godzinach 9-16:00 przy ul. Ozimskiej 2A w Chrząstowicach obok Opola.

§ 10 Dostawa zamówionych produktów odbywa się za pomocą firm kurierskich. Koszty wysyłki pokrywa klient, zgodnie z obowiązującym cennikiem dostępnym w zakładce „wysyłka”. W przypadku nieuzasadnionej odmowy przyjęcia przesyłki pobraniowej, bądź trzeciej – bezskutecznej próby jej doręczenia, przed następnym zamówieniem w sklepie klient zobowiązany jest do pokrycia kosztów powrotnego przewozu paczki.

§ 11 Sklep zastrzega sobie prawo, wycofania zamówienia z przyczyn od siebie niezależnych. W wypadku przedpłaty za produkt, kwota anulowanej transakcji zwracana jest na konto kupującego do 7 dni roboczych.

§ 12 Promocje w sklepie nie sumują się, o ile zasady nie mówią inaczej.

§ 13 Domyślnie, do wszystkich paczek dodawana jest FVAT wystawiona na dane klienta podane przy rejestracji w sklepie.

Gwarancja oraz rękojmia

§ 14 Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) w okresie 30 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo zwrotu towaru, w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu. Klient dostarcza produkt do sklepu na własny koszt, wraz ze stosownym oświadczeniem oraz numerem konta bankowego na jaki ma zostać zwrócona kwota zakupu.

§ 15 W chwili odbioru Klient zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia obowiązany jest zgłosić ten fakt dostawcy i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki (kuriera).

§ 16 Dostępne w sklepie produkty objęte są dwuletnią, bądź pięcioletnią (znaczek P - premium na liście produktów) gwarancją jakości. W wypadku wystąpienia wad materiałowych, w okresie miesiąca od dnia wykrycia wady kupujący ma prawo do nieodpłatnej naprawy produktu, a jeśli jest to niemożliwe, jego wymiany.

Inne

§ 17 Dane podane przy rejestracji w Sklepie są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówień. Klientom przysługuje prawo uzupełniania oraz sprostowania danych, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne bądź nieprawdziwe

§ 18 Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu. Zmiany stają się wiążące od daty wprowadzenia ich na stronę informacyjną sklepu w zakładce "regulamin".
 
 
 

data ostatniej aktualizacji: 13.11.2018r.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl