Głównym zadaniem systemów wentylacyjnych jest usuwanie z pomieszczeń powietrza i zastępowanie go czystym i świeżym. Kominki i przejścia dachowe to bardzo ważne elementy systemu wentylacji. Kominki odpowiadają przede wszystkim za prawidłową wentylację pomieszczeń, natomiast przejścia dachowe to elementy służące do połączenia kominków z przewodami wentylacyjnymi lub kanalizacyjnymi. W ofercie Kiosk Express znaleźć można wysokiej jakości kominki z profilowanymi przejściami dachowymi, a także rury przyłączeniowe o różnych parametrach.

▶ Kominki i przejścia dachowe

Rura Przyłączeniowa Ø125 Rura Przyłączeniowa Ø125
Producent: WIRPLAST
Cena:

38,00 zł

szt.
zobacz więcej
Rura Przyłączeniowa Ø150 Rura Przyłączeniowa Ø150
Producent: WIRPLAST
Cena:

55,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kominki i przejścia dachowe – prawidłowa cyrkulacja powietrza 

Wymiana powietrza w pomieszczeniach wpływa korzystnie na zdrowie i poprawia samopoczucie, ponadto zapobiega rozwojowi bakterii, wirusów oraz grzybów. Głównym zadaniem kominków, które stanowią końcowy element przewodu wentylacyjnego, jest redukcja nadmiaru pary wodnej w pomieszczeniach. Kominki i przejścia dachowe zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza w pomieszczeniach budynków. Przy instalacji kominka niezbędne jest właściwie dobrane do rodzaju pokrycia dachu przejście dachowe. Dzięki specjalnym przejściom znajdujące się w naszej ofercie kominki doskonale nadają się do każdego rodzaju pokrycia dachowego. 

Funkcje kominków i przejść dachowych

Znajdujące się w naszej ofercie produkty wykonane są z wysokiej klasy materiałów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kominki i przejścia dachowe wykorzystywane są przede wszystkim do wyprowadzania instalacji wentylacyjnej ponad połać dachu. Odpowietrzanie pomieszczeń znajdujących się na poddaszu to kolejne zastosowanie oferowanych przez nas produktów. Wykorzystuje się je ponadto do odpowietrzania pionów kanalizacyjnych, a dodatkowo produkty te spełnią również wymagania klientów, którzy potrzebują skutecznego odpowietrzania przewodów centralnego odkurzacza.  

Szeroka oferta kominków i przejść 

Oferowane przez nas kominki i przejścia dachowe wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, dzięki czemu wpływają korzystnie przede wszystkim na jakość powietrza oraz strukturę budynku. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można wiele rodzajów kominków z przejściami dachowymi. Oferujemy między innymi kominki do dachówki betonowej, a także kominki do karpiówki. Oferta Kiosk Express obejmuje również kominki z przejściami dachowymi do pokryć płaskich, profilowanych i bitumicznych. klientom oferujemy ponadto elastyczne rury przyłączeniowe oraz inne przydatne przy budowie lub remoncie akcesoria dachowe. Nasi specjaliści służą swoją radą w doborze najlepszych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl