Hydroizolacja stanowi zabezpieczenie budynków przed niszczącym działaniem wilgoci i wody. W miejscach szczególnie narażonych na niekorzystny wpływ wilgoci konieczna jest na przykład hydroizolacja fundamentów. W celu zapewnienia ochrony przed wilgocią stosuje się wiele materiałów. W ofercie Kiosk Express znaleźć można wysokiej jakości taśmy uszczelniające hydroizolacyjne, a także wodoszczelne narożniki i mankiety uszczelniające. Oferta obejmuje ponadto sprawdzoną emulsję gruntującą.

▶ Hydroizolacja

Hydroizolacja – taśmy uszczelniające 

Właściwa hydroizolacja pozwoli uniknąć problemów związanych z podciekaniem wody i zawilgoceniem ścian. Wybór produktu przeznaczonego do hydroizolacji uzależniony jest przede wszystkim od jej przeznaczenia. Jednym ze sposobów uszczelniania dylatacji oraz spoin ściennych i podłogowych jest zastosowanie taśm uszczelniających hydrolizujących. Rozwiązanie to stosuje się zwłaszcza w szczelinach dylatacyjnych, kuchniach, łazienkach, balkonach, kotłowniach, tarasach, pralniach oraz w wielu innych miejscach, które szczególnie narażone są na niekorzystny wpływ wody. Uszczelniające taśmy doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju powierzchniach i mogą być stosowane wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Zaletą taśm znajdujących się w naszym asortymencie jest elastyczność, wodoszczelność, a także odporność na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych.  

Hydroizolacja fundamentów – narożniki i mankiety uszczelniające

W ofercie Kiosk Express znaleźć można również produkty, które trwale izolują, a także wytrzymują obciążenia powodowane przez wilgoć i wody gruntowe. Hydroizolacja fundamentów to m.in. stosowanie wodoszczelnych narożników uszczelniających. Rozwiązanie to zapewni doskonałą wodoszczelność w miejscach szczególnie narażonych na działanie wody i wilgoci. Stosuje się je zarówno na ścianach, jak i podłogach – wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Odpowiednio zastosowane produkty z tej kategorii tworzą elastyczne i trwałe uszczelnienie naroży, szczelin dylatacyjnych, a także krawędzi, pęknięć podłoża i podziemnych części obiektów. 

Pozostałe produkty hydroizolacyjne 

Właściwa hydroizolacja jest nie mniej ważna od termoizolacji, paroizolacji czy wiatroizolacji budynku. Przeznaczone do hydroizolacji produkty znajdujące się w asortymencie Kiosk Express posiadają różne parametry, by klient mógł maksymalnie dostosować je do własnych potrzeb. Oferta Kiosk Express obejmuje między innymi produkty przeznaczone do wzmacniania podłoża poprzez jego utwardzenie. Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze optymalnego rozwiązania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl