Materiały do pakowania powinny wyróżniać się wytrzymałością i wysoką jakością – tylko wówczas można należycie zabezpieczyć przewożone produkty. W ofercie Kiosk Express posiadamy niezawodne akcesoria do pakowania, które wykorzystać można w wielu sytuacjach. To między innymi folia bąbelkowa pęcherzykowa oraz stretch do pakowania (rolka), które zapewnią ochronę przewożonym produktom przed zniszczeniem, zabrudzeniem i zawilgoceniem w czasie transportu.

▶ Pakowanie / stretch

Folia stretch "strecz" czarna - rolka 2,5 kg Folia stretch "strecz" czarna - rolka 2,5 kg
Producent: EXPRESS
Cena:

37,00 zł

( 1 kg = 14,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia bąbelkowa pęcherzykowa - 50cm x 100mb Folia bąbelkowa pęcherzykowa - 50cm x 100mb
Producent: EXPRESS
Cena:

59,00 zł

( 1 m² = 1,18 zł )
zobacz więcej

Folia bąbelkowa pęcherzykowa – uniwersalny materiał do pakowania

W naszej ofercie znaleźć można między innymi folię pęcherzykową, która wykorzystywana jest do zabezpieczania delikatnych produktów przed uszkodzeniem lub zanieczyszczeniem w czasie transportu. Można nią zabezpieczyć m.in. kominki dachowe i inne akcesoria. Właściwości amortyzacyjne i odporność na rozdarcia, jakie posiada folia bąbelkowa pęcherzykowa, sprawiają, że akcesoria nią zabezpieczone chronione są przed obiciem, otarciem, stłuczeniem czy wgnieceniem, ponadto folia zapewnia im dobrą ochronę przed zakurzeniem czy wilgocią. 

Wytrzymały stretch do pakowania – rolka przydatna w wielu przypadkach 

Kolejnym ważnym punktem naszej oferty z działu „Pakowanie” jest folia stretch do pakowania. Rolka takiej folii wykorzystana może być zarówno do pakowania ręcznego, jak i automatycznego. Wyróżnia się dużą rozciągliwością, więc można owinąć nią każdy przedmiot, bez względu na jego kształt. Jej zaletą jest także bardzo dobra wytrzymałość, dzięki czemu folia nie rwie się przy użytkowaniu i doskonale przylega do owiniętego przedmiotu. Dobrze zabezpiecza przewożone przedmioty przed przesuwaniem się i zakurzeniem, a dodatkowo chroni je przed wilgocią. Zachęcamy do zakupu czarnej folli stretch ("strecz") w rolce 2.5 kg

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl