Paroizolacja to bardzo ważny element ochrony budynku przed nadmierną wilgotnością i rozwojem grzybów. Bardzo dobrze sprawdzi się w tej roli folia paroizolacyjna aluminiowa, która posiada nie tylko właściwości paroszczelne, ale również zapobiega utratom ciepła, wspomagając termoizolację budynku. Aluminiowe folie paroizolacyjne, które znaleźć można w ofercie Kiosk Express, wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, co zawdzięczają dodatkowemu zbrojeniu.

Paroizolacja aluminiowa

Folia paroizolacyjna aluminiowa ALU DACHFOL 110g

Folia paroizolacyjna aluminiowa ALU DACHFOL 110g
Folia paroizolacyjna aluminiowa ALU DACHFOL 110g

Folia paroizolacyjna ALU Dachfol 110 (SECCO), stosowana jest jako warstwa izolacyjna o właściwościach paroszczelnych. Izoluje i reguluje poziom pary wodnej w konstrukcjach ścian, stropów, podłóg oraz dachów wraz z poddaszami.

  • rozmiar: 1.5m x 50mb
  • gramatura: 110 g/m²

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

219,00 zł

( 1 m² = 2,92 zł )
szt.

Folia paroizolacyjna aluminiowa ALU DACHFOL 180g

Folia paroizolacyjna aluminiowa ALU DACHFOL 180g
Folia paroizolacyjna aluminiowa ALU DACHFOL 180g
  • rozmiar: 1.5m x 50mb
  • gramatura: 180 g/m²

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

345,00 zł

( 1 m² = 4,60 zł )
szt.

Folia paroizolacyjna aluminiowa – cechy produktu

Aluminiowa paroizolacja stosowana jest głównie do ochrony ścian, dachów, stropów i podłóg przed gromadzeniem wilgoci. Folia paroizolacyjna aluminiowa składa się z dwóch warstw polietylenu rozdzielonych wzmocnieniem w postaci zbrojenia z polipropylenu, ponadto z jednej strony pokryta jest specjalną warstwą aluminiową. Taka budowa sprawia, że produkt odbija promienie cieplne, więc jest nie tylko paroszczelny, ale również zapobiega utracie ciepła, co wspomaga termoizolację budynku. Aluminiowe folie paroizolacyjne, które znaleźć można w ofercie Kiosk Express, wyróżniają się dodatkowo wysoką odpornością na rozrywanie i elastycznością, a także łatwym montażem. 

Paroizolacja aluminiowa w Kiosk Express

W asortymencie posiadamy folie paroizolacyjne aluminiowe, które różnią się gramaturą i maksymalną siłą rozciągającą, ponadto oferujemy taśmy do paroizolacji przeznaczone do montażu i reperacji folii. Każdy z tych produktów posiada szczegółowy opis w swojej zakładce, ale zapewniamy naszym klientom również w razie potrzeby profesjonalne doradztwo produktowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl