W paroizolacyjnej ofercie Kiosk Express nie mogło zabraknąć innowacyjnego produktu, jakim jest aktywna folia paroizolacyjna, która bardzo dobrze sprawdzi się do izolacji poddaszy, stropów czy ścian i ich ochrony przed wilgocią. Folie paroizolacyjne aktywne pozwalają na uzyskanie bilansu wilgotności, bez obaw o kondensację pary wodnej, zawilgocenie elementów konstrukcyjnych i rozwój grzybów. Oferujemy aktywne folie paroizolacyjne sprawdzonych marek, które pomogą zadbać o właściwy poziom wilgoci w budynkach.

Paroizolacja aktywna

Aktywna Folia Paroizolacyjna COROTOP ACTIVE - 98g 75m²

Aktywna Folia Paroizolacyjna COROTOP ACTIVE - 98g 75m²
Aktywna Folia Paroizolacyjna COROTOP ACTIVE - 98g 75m²

Inteligentna paroizolacja Corotop® Active Control jest produktem na bazie włókniny polipropylenowej wykorzystywanym przede wszystkim do izolacji poddaszy, ścian i stropów jako bariera chroniąca termoizolację przed parą wodną.

  • rozmiar: 1.5m x 50mb
  • gramatura: 98 g/m²

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

269,00 zł

( 1 m² = 53,80 zł )
szt.

Folia Paroizolacyjna ALU COROTOP REFLEX - 115g 75m²

Folia Paroizolacyjna ALU COROTOP REFLEX - 115g 75m²
Folia Paroizolacyjna ALU COROTOP REFLEX - 115g 75m²
  • rozmiar: 1.5m x 50mb
  • gramatura: 115 g/m²
  • trójwarstwowa (dwie warstwy polipropylenu z warstwą aluminium)

Dostępność: brak towaru

Cena:

427,00 zł

( 1 m² = 5,69 zł )

Aktywna folia paroizolacyjna – cechy produktu

Folie paroizolacyjne aktywne to produkty, które wyróżniają się nowoczesną technologią. Dzięki niej folia stawia aktywny opór parze wodnej, zapobiegając jej kondensacji i chroniąc przed rozwojem niepożądanych następstw zawilgocenia, jak chociażby zapobiegając utracie właściwości termoizolacyjnych wełny mineralnej, gromadzeniu się grzybów, czy też uszkodzeniom elementów konstrukcji na skutek wilgoci. Aktywna folia paroizolacyjna pozwala zadbać jednocześnie o komfort oraz zdrowie domowników.

Folie paroizolacyjne aktywne w Kiosk Express

W ofercie naszego sklepu znaleźć można wysokiej jakości folie aktywne paroizolacyjne. Sprawdzić mogą się bardzo dobrze jako bariera przed parą wodną, która zapewni ochronę izolacji termicznej, ścianom, stropom czy poddaszom. W asortymencie posiadamy również taśmy do paroizolacji, które przeznaczone są między innymi do montażu i reperacji folii paroizolacyjnych. Służymy pomocą przy doborze najlepszego produktu, ponadto nasi specjaliści poinstruują również w kwestii jego prawidłowego montażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl